Alma Abdiu, Baba Li - Me fal

  • Прослушиваний: 60 раз(а)
  • Размер: 8.08 MB
  • Длительность: 3:30
  • Качество: 320 kbps
  • Дата релиза: 05 апрель 2023
Alma Abdiu, Baba Li - Me fal
Чтобы прослушать онлайн песню Alma Abdiu, Baba Li - Me fal нажмите на кнопку плей с светом зелений
Скачать песню Alma Abdiu, Baba Li - Me fal в mp3 бесплатно
Скачать
Текст песни
Kurrë në jetë unë nuk kam qarë
Por tani unë qaj për ty
Jam i vetëm si në varr
Nuk kam dritë por errësirë

Kur e menoj, hej, dukeshe nice
Oh baby baby I love weed
Morëm shtrut tanë natën shtrut
Kokshe kokshe weed
I'm alive, baby
S'mun me t'harru, baby
I'm so sorry, not tonight, wow!

Çfarë do prisje nga mua
Me gjërat që ti më dhe
Veç një natë e harruar
Në rrugën time ti je
Zemrën ma ke lënduar16
Me fjalët që ti s'mi the
Dhe nëse unë kam gabuar